ראשי :: אודות WJ :: יצירת קשר :: הוספה :: שאלות נפוצות :: שחזור סיסמה :: הרשמה ישנם 23 גולשים כרגע באתר

אינדקס שרותים

מאגר פונטים

מאגר סקריפטים

פורומים
WebJunkie LOGO

מיקומך: :: ראשי :: שאלות נפוצות
משתמש:

סיסמה:

לזכור?שאלות נפוצותשאלות לגבי האתר

מה זה אינדקס השוואתי?
מהו מאגר הפונטים?
מהו מאגר הסקריפטים?
מהם המאמרים ומי כותב אותם?

שאלות על בעיות משתמש

איבדתי סיסמה! הלך עליי??
מה זה האפשרות של שמירת סיסמה?
חובה להירשם בשביל להשתתף בפורומים?


מה זה אינדקס השוואתי?

האינדקס שלנו מורכב משיטה ייחודית לוובג'אנקי, השיטה נותנת 3 מאפיינים בכל קטגוריה, שעל פי רוב - הם המאפיינים החשובים ביותר עבור אותה קטגוריה. ככה ניתן למיין כל אתר ומה ניתן להפיק ממנו ללא לקרוא טקסטים ארוכים וללא צורך ללחוץ על כל לינק ולהיווכח שאתם צריכים לחזור אחורה כי זה לא מה שרציתם. האינדקס מורכב אך ורק משירותי חינם.

מהו מאגר הפונטים?

במאגר הפונטים תמצאו, איך לא... פונטים :-) הפונטים כולם חינם להורדה וחוקיים למהדרין מאחר וניתן להם רשיון כזה מאת היוצרים. לכל פונט יש את כתובת אתר היוצר אם יש לו אתר, ודוגמא אחידה לכל הפונטים בכדי שיהיה לכם קל להשוות מרכיבים דומים בין כולם.

מהו מאגר הסקריפטים?

מאגר סקריפטים הגדול ביותר בארץ, הממכיל אך ורק סקריפטים בעלי רשיון "freeware", כלומר - חינם להורדה ולשימוש מלא. כל הסקריפטים עוברים בדיקה על ידי בכדי לוודא שהם אכן עובדים לפי הוראות המתכנת שפיתח אותן, וכוללות תיאור קצר עליהן.

מהם המאמרים ומי כותב אותם?

המאמרים אינם מסודרים בקטגוריות, מאחר והוחלט כי אין מה לסדר אותם בצורה זו מאחר והמאמרים המפורסמים בווג'אנקי מתאימים לכל סוג של קורא, הנמנה על קהל היעד של וובג'אנקי, כאמור: מנהלי אתרים, מתכנתים, גרפיקאים, אנשי שיווק, מנהלי רשת וכו'. כל אחד יכול להוסיף מאמר למערכת, פשוט על ידי לחיצה על לינק ה"הוספה" שבראש העמוד.

איבדתי סיסמה! הלך עליי??

חס ושלום! :-) את הסיסמא ניתן לשחזר בקלות רבה באמצעות לחיצה על "שחזור סיסמה" בראש הדף. לאחר מילוי כתובת דוא"ל שלכם, תישלח הסיסמה אליכם דרכה.

מה זה האפשרות של שמירת סיסמה?

שמירת שם המשתמש והסיסמה בצורה אוטומטית, או "כניסה מהירה" מבוצעת באמצעות שמירת פיסות מידע קטנטנות הנקראות "cookies" על המחשב שלך. פעולה זו דורשת שתפעיל עוגיות בדפדפן שלך.
כמו-כן, חשוב לציין כי פיסות המידע שאנחנו שומרים אצלך כוללים אך ורק שם משתמש וסיסמה ואיננו עוקבים אחריך בשום צורה שהיא.

חובה להירשם בשביל להשתתף בפורומים?

אכן כן, זו חובה - מפני שאנחנו מעוניינים למנוע עד למקסימום מצב של התחזות בפורומים, וגם בכדי לאפשר קהילה גדולה עם אפשרויות רבות יותר למשתמשים.חיפושהידעת?תעשיית שירותי הרשת אמורה להגיע ל-21 ביליון דולר(!) עד 2007מנהל אתר, רוצה לעשות כסף? לחץ כאן!  • שרתים יעודיים
  • שרתים וירטואליים
  •  '' webiz